АФІША

 

Солісти:заслужена артистка України Надія Юрійчук (орган),

 

Ольга Кутакова (скрипка), Сергій Міледін  (ведучий).

 

В програмі музика: Й.С. Баха, Т. Альбіноні, Б. Марчелло,

М. Огінського, К. Сен-Санса, М. Скорика, Дж. Уїльямса.

 

Солісти:  Ксенія Бєлікова (орган), Ірина Осенєва (скрипка), 

Світлана Новак (бандура, вокал),  Тетяна Борисенко (флейта),

Катерина Миколайко (сопрано), Білоусов Олександр (ф-но),

Анастасія Боначова (музикознавець).

 В програмі музика: Дж. Верді, Е. Лемейгра, Е. Пассіні,

Дж. Пуччіні, П. Масканьї.

 

 

Солісти:салонний оркестр «Рапсодія»

заслуженого артиста України Вадима Жаворонкова,

Ксенія Бєлікова (орган), Галина Охотнік (сопрано),

Тетяна Улькіна (сопрано), Олена Келер (ф-но),

ансамбль акапельного співу «ORFEUS.

  Ведучі: директор – художній керівник Антон Чернета,

 Олена Гамова, Анастасія Боначова (музикознавці),

Сергій Міледін (актор).

 

 

 

Ансамбль класичної музики «Амадеус»

 Виконавці: Марина Устенко (віолончель),

Олександр  Білоусов (ф-но),

 Тарас Скрипніков (кларнет),

заслужена артистка України  Олена Бокач (сопрано).

 Ведуча – народна артистка України Тетяна Бабич.

В програмі музика:Й. Брамса, Ф. Шуберта, С. Рахманінова,

Е. Вілла- Лобоса.

 

 

 

Камерний оркестр «Дивертисмент»,

 диригент заслужений діяч мистецтв України

Юрій Пороховник.

 Солісти: народний артист України Андрій Бабич (вокал),

Антон Чернета (вокал, орган), Галина Охотнік (сопрано),

Тетяна Улькіна(сопрано), Іван Садовий (тенор),

 Олександр Благодарний (баритон),

 

 Ведуча –  народна артистка України Тетяна Бабич.

 

 

Солісти: заслужений артист України Вадим Жаворонков (акордеон),

Ксенія Бєлікова (орган), Олександр Белоусов (ф-но),

Ірина Осенєва (скрипка), Світлана  Новак (бандура, вокал),

Тарас Скрипніков ( кларнет) ,Тетяна Борисенко(флейта),

Галина Охотнік (сопрано),

з інтерактивом «Професора Ноткіна» (Сергій Міледін),

Олена Гамова (музикознавець).

 

У програмі музика: Й.С. Баха, Ф. Шуберта, В.А. Моцарта, А. Вівальді.

 

 

Солісти:заслужений артист України  Вадим Жаворонков (акордеон),

Олександр Білоусов (ф-но), Тетяна Улькіна (сопрано),

Світлана Новак (вокал, бандура), Ірина Осенєва (скрипка),

 

Тарас Скрипніков (кларнет),Олена Келер (орган, ф-но),

Тетяна Борисенко (флейта),  Анастасія Боначова (музикознавець).

 

У програмі музика:Й.С. Баха, Й. Пахельбеля. Ф. Шуберта, В.А. Моцарта.